VakıfBank’tan satranç hamlesi

Yeni kalesi VakıfBank Spor Sarayı’nı açan VakıfBank Spor Kulübü, bayan voleybolundan sonra satrançta da...

VakıfBank’tan satranç hamlesi

Yeni kalesi VakıfBank Spor Sarayı’nı açan VakıfBank Spor Kulübü, bayan voleybolundan sonra satrançta da sporcu yetiştirmeye başlıyor. VakıfBank’ın yeni okulunda 5-16 yaş arası gençlere her seviyede eğitim verilmesinin yanı sıra yetişkinlere özel gruplar da satrançseverler için hizmet verecek.

VakıfBank Spor Kulübü, 30 yılı aşkın süredir desteklediği ve ülkemize 1 Dünya, 2 Avrupa Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu kupası getiren bayan voleybolunun yanına satranç branşını da ekledi. Kulübün yeni tesisi VakıfBank Spor Sarayı’nda açılan okulda 5-16 yaş aralıkları için yeni başlayanlara, orta seviye ve turnuva hazırlık gruplarıyla eğitim verilecek. Bunun dışında yetişkinler için de ayrı bir grup olacak.

Satranç Okulu’nun açılış töreninde açıklamalarda bulunan VakıfBank Spor Kulübü Başkanı Osman Demren, kendileri için bayan voleybolunun yerinin ayrı olduğunu dile getirirken “Yeni tesisimizle birlikte yeni bir branşa daha destek vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bunun yanı sıra topluma faydalı birey, Türk sporuna yetenekli sporcu yetiştirme vizyonumuz doğrultusunda altyapı çalışmalarımız devam ediyor. Ümit ediyorum ki, tıpkı voleybolda olduğu gibi satrançta da Avrupa ve Dünya Şampiyonu sporcuların gelişimine tanıklık ederiz” diye konuştu.

Devamını Gör
 • Altyapı 2. Seçmeleri Hakkında Duyuru25.7.2014

  VakıfBank Spor Kulübü voleybol altyapı 2. seçmeleri 30 Ağustos 2014...

  Devamını Gör

  25.7.2014

  Altyapı 2. Seçmeleri Hakkında Duyuru

  VakıfBank Spor Kulübü voleybol altyapı 2. seçmeleri 30 Ağustos 2014, Cumartesi günü Üsküdar’daki Selimiye Tarım Meslek Lisesi Spor

  Salonu’nda yapılacaktır.

  Seçmelere başvuracak adaylar için doğum tarihi ve boy kriterleri aşağıdaki gibidir:

  2002 doğumlular için 1,75 ve üstü boy (saat 14.30)

  2003 doğumlular için 1,60 ve üstü boy (saat 14.30)

  2004 doğumlular için 1,55 ve üstü boy (saat 14.30)

  Seçmelere katılmak isteyen sporcular aşağıdaki formu doldurduktan sonra info@vakifbanksporkulubu.com adresine göndererek başvuru yapabilir.

  Yukarıda belirtilen doğum tarihi ve boy kriterlerine uymayan adayların başvuruları kabul edilmeyecek olup, başvuru yapmayan sporcular seçmelere alınmayacaktır.

  Seçmelere başvuran sporcuların nüfus cüzdanları ile birlikte gelmeleri gerekmektedir.

  Kayıt Formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

 • VakıfBank Spor Kulübü’nden iftar yemeği21.7.2014

  VakıfBank Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde düzenlenen...

  Devamını Gör

  21.7.2014

  VakıfBank Spor Kulübü’nden iftar yemeği

  VakıfBank Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğinde VakıfBank Genel Müdürü Halil Aydoğan ve VakıfBank Spor Kulübü Başkanı Osman Demren, spor basını ile bir araya geldi. İftar yemeğinde ayrıca VakıfBank Spor Kulübü çalışanları ve altyapıda bulunan oyuncular da yer aldı.

  İstanbul Levent’te bulunan VakıfBank Lokali’ndeki iftar yemeğinin ev sahipliğini VakıfBank Spor Kulübü Osman Demren gerçekleştirirken, VakıfBank Genel Müdürü Halil Aydoğan da toplantıya katılarak basın mensubu ve kulüp çalışanlarıyla yakından ilgilendi. Ramazan ayı vesilesiyle düzenlenen iftar yemeğinde VakıfBank’ın Türkiye şampiyonu olan yıldız takımı ile küçük takım oyuncuları da hazır bulundu.

  Toplantıda ayrıca VakıfBank Spor Kulübü’nün geçtiğimiz sezon değerlendirmesi ve 2014-2015 sezonu hedefleri de basın mensuplarına anlatıldı.

  Haberle ilgili bülten ve fotoğraflara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  http://vakifbanksporkulubu.com/media-kosesi.aspx?pageID=64

 • Avrupa Ligi Şampiyonu Millilerimizi Tebrik Ederiz21.7.2014

  2014 CEV (Avrupa Voleybol Konfederasyonu) Bayanlar Avrupa...

  Devamını Gör

  21.7.2014

  Avrupa Ligi Şampiyonu Millilerimizi Tebrik Ederiz

  2014 CEV (Avrupa Voleybol Konfederasyonu) Bayanlar Avrupa Ligi finallerinde Almanya’yı mağlup ederek tarihimizde ilk kez Avrupa Ligi şampiyonluğu kazanan ve ülkemize büyük bir gurur yaşatan A Bayan Voleybol Milli Takımı sporcularını, teknik ekibini ve Türkiye Voleybol Federasyonu’nu tebrik ederiz. 

  Bu önemli başarıda pay sahibi olan VakıfBank ailesinin üyeleri, antrenörlerimiz Ferhat Akbaş, Dehri Can Dehrioğlu ve Gencer Yarkın ile sporcularımız Kübra Akman, Çağla Akın, Gizem Örge ve Ceren Kestirengöz’ü de ayrıca tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. 

  VakıfBank Spor Kulübü

 • Geçmiş olsun Zehra Tönge 21.7.2014

  VakıfBank Spor Kulübü Genç Takımı ile ...

  Devamını Gör

  21.7.2014

  Geçmiş olsun Zehra Tönge

  VakıfBank Spor Kulübü Genç Takımı ile bu sezon Türkiye Şampiyonluğu kazanan başarılı sporcumuz Zehra Tönge, bugün (21 Temmuz) dizinden bir atroskopisi geçirdi.

  Ameliyatı başarılı geçen ve yarın (22 Temmuz) taburcu olacak olan Zehra Tönge’ye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, acil şifalar diliyoruz.

 • VakıfBank altyapı seçmeleri sona erdi17.7.2014

  Yetiştirdiği sayısız yıldızla Türk voleyboluna hizmet eden VakıfBank ...

  Devamını Gör

  17.7.2014

  VakıfBank altyapı seçmeleri sona erdi

  Yetiştirdiği sayısız yıldızla Türk voleyboluna hizmet eden VakıfBank Spor Kulübü’nün, 2014 altyapı seçmeleri tamamlandı.

  Üsküdar’daki VakıfBank Spor Salonu’nda gerçekleşen altyapı seçmelerinin ilk gününe 1998, 1999 ve 2000 doğumlu sporcular katıldı. Seçmelerin ikinci gününde ise 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 ve 2006 doğumlu adaylar, VakıfBank altyapısına seçilebilmek için sahaya çıktı.

  Yoğun bir katılımın olduğu seçmelerde, adaylar bir takım fiziksel ölçümlere tabi tutuldu. Adaylar daha sonra ise temel voleybol antrenmanında boy gösterdi.

  Temel voleybol antrenmanında boy gösteren adaylar arasından başarılı bulunarak VakıfBank altyapısına alınmaya hak kazanan isimler önümüzdeki günlerde ilan edilecek.

  Haberler ilgili bülten ve fotoğraflara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  http://vakifbanksporkulubu.com/media-kosesi.aspx?pageID=64

1 ...76 77 78 79 80 81 82 ...106 

VakıfBank Spor Kulübü Voleybol Altyapı Seçmeleri Katılım Formu

Katılacak sporcunun;