Kupalar VakıfBank Yönetimi ile buluştu

VakıfBank Spor Kulübü Başkanı ve VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Osman Demren...

Kupalar VakıfBank Yönetimi ile buluştu

VakıfBank Spor Kulübü Başkanı ve VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Osman Demren, takımın kazandığı Avrupa Şampiyonlar Ligi ve Kulüpler Dünya Şampiyonası kupalarını VakıfBank Yönetimi ile buluşturdu. VakıfBank Yönetimi şampiyonluk kupalarıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Devamını Gör
 • Yıldız kızlarda şampiyon VakıfBank22.6.2014

  Eskişehir’de düzenlenen Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda...

  Devamını Gör

  22.6.2014

  Yıldız kızlarda şampiyon VakıfBank

  Eskişehir’de düzenlenen Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda mücadele eden VakıfBank, finalde Galatasaray’ı 3-2 mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı.

  Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası’nın final maçında Galatasaray ile karşılaşan VakıfBank, rakibini 3-2 mağlup etti ve Türkiye Şampiyonu oldu. Karşılaşmanın ilk setini 25-15 ile önde tamamlayan sarı-siyahlılar olurken, ikinci seti 25-21 kazanan Galatasaray, maçta durumu 1-1’e getirdi. Üçüncü seti 25-21 kazanarak 2-1 öne geçen taraf VakıfBank olurken, Galatasaray dördüncü seti 25-15 kazanarak skora bir kez daha eşitlik getirdi. Karşılaşmanın beşinci ve son setinde şampiyonluk için servis atan VakıfBanklı yıldızlar, 15-13’le rakibine bir kez daha üstünlük kurdu ve sahadan 3-2 galip ayrılarak Türkiye Şampiyonu oldu.

  Turnuvayı namağlup şampiyon tamamlayan VakıfBank, grup maç larında İzmir Karşıyaka, Balıkesir Altınova Belediyesi ve TVF Spor Lisesi’ni geçerken, çeyrek finalde İlbank’ı sonrasında da yarı finalde Eczacıbaşı’nı mağlup ederek finale çıkmayı başarmıştı.

   VakıfBank’ın Yıldız Kızlar kategorisinde şampiyon olmasının ardından düşüncelerini dile getiren VakıfBank Spor Kulübü Başkanı Osman Demren, “Şampiyon olan yıldız kızlarımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyorum. VakıfBank olarak altyapıya olan yatırımımız bizim için çok önemli ve değerli. Bu yaş gruplarında öncelikli amacımız üst gruplara ve milli takımlara sporcu yetiştirmek. Bununla birlikte gelen takım başarıları da hem bizi hem de genç sporcularımızı motive ediyor. İnanıyorum ki bugün Eskişehir’de şampiyon olan kızlarımız, voleybolumuzun geleceğine de büyük katkılarda bulunacak” dedi.

  Maç ile ilgili bülten, istatistik ve fotoğraflara ulaşmak için tıklayınız.

 • Yıldız Kızlarımız Finalde21.6.2014

  Eskişehir’de düzenlenen Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda ...

  Devamını Gör

  21.6.2014

  Yıldız Kızlarımız Finalde

  Eskişehir’de düzenlenen Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda C Grubu’nda mücadele eden ve grubunu 9 puanla set vermeden yenilgisiz olarak lider tamamladıktan sonra çeyrek finalde İlbank’ı 3-1 mağlup eden VakıfBank, yarı finalde Eczacıbaşı ile karşılaştı. Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı 3-1 kazanan sarı-siyahlılar, bu sonucun ardından finale yükseldi. VakıfBank, yarın (22 Haziran) Galatasaray ile final mücadelesi verecek.

   Karşılaşmanın ilk setinin ilk teknik molalarına 8-5 ve 16-10 önde giren taraf Eczacıbaşı olsa da VakıfBank mola sonrası oyuna ağırlığını koydu ve üst üste aldığı sayılarla 20-20’de eşitliği yakaladıktan sonra seti 25-21 kazanarak 1-0 öne geçti. Müsabakanın ikinci seti karşılıklı alınan sayılarla başladı ve ilk teknik molaya 8-6 önde giren taraf VakıfBank oldu. Mola sonrası oyundaki etkisini arttıran sarı-siyahlıklar, ikinci teknik molaya da 16-11 önde girdi ve ikinci seti 25-17 kazanarak durumu 2-0 yaptı. Üçüncü setin ilk teknik molasına 8-6 önde giren taraf VakıfBank olurken, ikinci teknik molaya 16-15 önde giren Eczacıbaşı oldu. Dördüncü setin ilk teknik molasına 8-6 önde giren VakıfBank, ikinci teknik molaya da 16-14 önde girdikten sonra dördüncü seti 25-18 kazanarak karşılaşmadan 3-1 galip ayrıldı.

  VakıfBank’ın karşılaşma boyunca en etkili oyuncuları Tuğba Şenoğlu (17 sayı) ve Ecem Vatansever (14 sayı) oldu.

  Alınan galibiyet sonrası düşüncelerini dile getiren VakıfBank Yıldız Kız Takımı Antrenörü Serkan Gür, “Öncelikle bütün sporcularımı tek tek kutluyorum. Şampiyonanın başından beri bu takımın iyi ve güçlü bir takım olduğunu söyledim. Bu maça çok iyi hazırlandık ve galip gelmesini bildik. Artık final maçımıza odaklanacağız. İnanıyorum ki yarın Eskişehir’den şampiyon olarak ayrılacağız.” diye konuştu.

  Basın bülteni, maç istatistiği ve fotoğraflara ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 • VakıfBank, Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda Yarı Finalde20.6.2014

  Eskişehir’de düzenlenen Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda ...

  Devamını Gör

  20.6.2014

  VakıfBank, Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda Yarı Finalde

  Eskişehir’de düzenlenen Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda C Grubu’nda mücadele eden ve grubunu 9 puanla set vermeden yenilgisiz olarak lider tamamlayan VakıfBank, çeyrek finalde İlbank ile karşılaştı. Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı 3-1 kazanan sarı-siyahlılar, bu sonucun ardından yarı finale yükseldi. VakıfBank, Eczacıbaşı – Ankara Karşıyaka maçının galibi ile yarın (21 Haziran) yarı final mücadelesi verecek.

  Karşılaşmanın ilk setine hızlı başlayan VakıfBank, teknik molalara 8-4 ve 16-8 önde girdikten sonra seti 25-14 kazanarak 1-0 öne geçti. Müsabakanın ikinci seti karşılıklı alınan sayılarla başladı ve ilk teknik molaya 8-7 önde giren taraf VakıfBank oldu. Mola sonrası oyundaki etkisini arttıran sarı-siyahlıklar, ikinci teknik molaya 16-11 önde girdi ve ikinci seti 25-16 kazanarak durumu 2-0 yaptı. Karşılaşmanın üçüncü setine iyi başlayan İlbank oldu ve teknik molalara 8-6 ve 16-11 önde girdikten sonra, üçüncü seti 25-18 kazanarak maçta durumu 2-1 yaptı. Dördüncü set her iki tarafın karşılıklı olarak bulduğu sayılarla başladı ve ilk teknik molaya 8-7 önde giren taraf İlbank oldu. İkinci teknik molaya da 16-12 önde giren taraf İlbank olsa da eşitlik sonrası üst üste sayılar bulan VakıfBank, 21-21’de skora eşitlik getirdi ve dördüncü seti 25-23 kazanarak karşılaşmadan 3-1 galip ayrıldı.

  VakıfBank’ın karşılaşma boyunca en etkili oyuncuları Tuğba Şenoğlu (16 sayı) ve Ecem Vatansever (14 sayı) oldu.

   Alınan galibiyet sonrası düşüncelerini dile getiren VakıfBank Yıldız Kız Takımı Antrenörü Serkan Gür, “Daha önce de iyi bir takım olduğumuzu söylemiştim. Bu maçta zorlandığımız anlar oldu ama toparlanarak galip gelmesini bildik. Bu galibiyetle şampiyonluk hedefimize bir adım daha yaklaşmış olduk. Sporcularımı tebrik ediyorum.” diye konuştu.

  Basın bülteni, maç istatistiği ve fotoğraflara ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 • Yıldızlar, Türkiye Şampiyonası’nda Çeyrek Finalde19.6.2014

  Eskişehir’de düzenlenen Yıldız Kızlar...

  Devamını Gör

  19.6.2014

  Yıldızlar, Türkiye Şampiyonası’nda Çeyrek Finalde

  Eskişehir’de düzenlenen Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda; İzmir Karşıyaka, TVF Spor Lisesi ve Balıkesir Altınova Belediyesi ile birlikte C Grubu’nda mücadele eden VakıfBank, üçüncü ve son grup karşılaşmasında İzmir Karşıyaka ile karşılaştı. Anadolu Üniversitesi İki Eylül Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı 3-0 kazanan VakıfBanklı yıldız kızlar, puanını 9’a yükselterek grubunu set vermeden yenilgisiz olarak lider tamamladı. Alınan bu sonucun ardından şampiyonada çeyrek finale yükselen sarı-siyahlı yıldızlar, çeyrek finalde yarın (20 Haziran) İlbank ile Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü Spor Salonu’nda karşılaşacak.

   VakıfBank, ilk setin teknik molalarına 8-4 ve 16-9 önde girdikten sonra seti 25-23 kazanarak 1-0 öne geçti. Müsabakanın ikinci setinin teknik molalarına ¬8-4 ve 16-12 önde giren taraf İzmir Karşıyaka olurken, bu noktadan sonra üst üste sayılar bulan VakıfBank 20-20’de skora eşitlik getirdi ve ikinci seti 25-22 kazanarak durumu 2-0 yaptı. Karşılaşmanın üçüncü setine iyi başlayan VakıfBank, ilk teknik molaya 8-4, ikinci teknik molaya 16-12 önde girdi ve son seti 25-11 kazanarak karşılaşmadan 3-0 galip ayrıldı.

   VakıfBank’ın karşılaşma boyunca en etkili oyuncuları Tuğba Şenoğlu (14 sayı) ve Ecem Vatansever (11 sayı) oldu.

   Oynanan karşılaşmaların ardından C Grubu’nda puan durumu şu şekilde:

   # Takım                                       O G M  A V P
  1 VakıfBank                                 3  3 0   9 0 9
  2 İzmir Karşıyaka                        3  2 1   6 4 6
  3 Balıkesir Altınova Bld.             3  1 2   4 8 2
  4 TVF Spor Lisesi                         3   0 3  2 9 1

  Alınan galibiyet sonrası düşüncelerini dile getiren VakıfBank Yıldız Kız Takımı Antrenörü Serkan Gür, “Sporcularımı tebrik ediyorum. Grubumuzu set vermeden lider olarak tamamladık. Bu şampiyonayı şampiyon olarak tamamlamak istiyoruz. Her geçen gün hedefimize yaklaşıyoruz. Umuyorum ki final grubunda da aynı iyi oyunumuzu sürdürüp hedefimize ulaşacağız.” diye konuştu.

   Basın bülteni, maç istatistiği ve fotoğraflara ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 • VakıfBank Yeni Yıldızlarını Arıyor18.6.2014

  Altyapı seçmeleri kontenjanımız dolmuştur.

  Devamını Gör

  18.6.2014

  VakıfBank Yeni Yıldızlarını Arıyor

  Altyapı seçmeleri kontenjanımız dolmuştur. İkinci seçmeler için kayıtlar yakında alınmaya başlayacaktır. İlginize teşekkür ederiz.

1 ...82 83 84 85 86 87 88 ...108 

VakıfBank Spor Kulübü Voleybol Altyapı Seçmeleri Katılım Formu

Katılacak sporcunun;