İdari Kadro


KULÜP MÜDÜRÜ

HASAN BİLGİN

1962 yılında Ankara'da dünyaya gelen Hasan Bilgin, VakıfBank şubelerinde ve Genel Müdürlük Birimlerinde çeşitli görevlerde bulunmuştur. 2017 yılının Ağustos ayında VakıfBank Spor Kulübü / Kulüp Müdürü olarak göreve başlayan Bilgin, evli ve 2 çocuk babasıdır.

GENEL MENAJER

PELİN YÜCE

1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Pelin Yüce, 11 yaşında başladığı voleybol kariyerinde 23 sene boyunca Türkiye’de çeşitli takımlarda forma giydi. 15 yaşından itibaren milli takımlarda görev alan ve kaptanlık yapan Pelin Yüce, milli takımlarda ve kulüp takımlarında pek çok başarı kazandı.1996-1997 sezonu ile 1998-2003 yılları arasında VakıfBank’ta smaçör olarak oynayan ve takım kaptanlığı yapan Yüce, 2006 yılında oyunculuk kariyerini sonlandırdı. 2006 yılında başladığı iş hayatının ardından 2010 yılında oyuncu temsilcisi olarak voleybola döndü. Pelin Yüce, 1 Kasım 2014 tarihinden itibaren VakıfBank Genel Menajeri olarak görev yapmaktadır.

YARDIMCI MENAJER

BİLUN GÜNAL YILMAZ

7 Nisan 1984 tarihinde dünyaya gelen Bilun Günal Yılmaz, çeşitli kulüplerin alt yapılarında voleybol oynadı. Orta öğrenimini Özel İtalyan Lisesi’nde, yüksek öğrenimini ise Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladı. University of Alabama at Birmingham’da (ABD) İşletme eğitimi aldı. Yüksek lisansını Amsterdam Üniversitesi’nde tamamladı. 2011-2014 yılları arasında Yeşilyurt SK’da voleybol takım menajerliği, 2014-2015 sezonunda ise Çanakkale Belediyesi SK’da idari menajerlik görevlerini yürüttü. 1 Temmuz 2015 tarihinde VakıfBank Spor Kulübü’nde Menajer Yardımcısı olarak göreve başlayan Bilun Günal Yılmaz, İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.

İDARİ İŞLER SORUMLUSU

ALTYAPI İDARİ SORUMLUSU

KEMAL ABDİK

1961 Samsun’da doğdu. Fenerbahçe Spor Kulübü’nde 1980-1985 yıllarında orta mesafe atleti olarak koştu. 1985-1991 yıllarında Fenerbahçe Spor Kulübü’nde ve Milli Takımlarda Atletizm takımlarında antrenörlük ve idarecilik yaptı. 1989 yılından beri kulübümüzde görev yapmakta olan Namık Kemal Abdik, evli ve bir çocuk babasıdır.

SERHAT GÜRSOY

1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Serhat Gürsoy 2001-2005 yılları arasında VakıfBank Spor Kulübü'nde kulüp müdürü olarak görev almıştır. Sonrasında Bilgi İşlem Yöneticiliği kariyerine devam etmiş ve bir süre yurtdışında yaşadıktan sonra 2016 yılı Ağustos ayında kulübümüze geri dönmüş, 2017 Ocak ayında Altyapı İdari Sorumlusu olarak atanmıştır. İngilizce ve Rusça bilmektedir.

YURT İÇİ YURT DIŞI VOLEYBOL OKULLARI KOORDİNATÖRÜ

ÜZEYİR ÖZDURAK

1962 Bosna-Hersek doğumlu olan Üzeyir Özdurak Bakırköy Spor, Arçelik, Fenerbahçe, Netaş, Beşiktaş, Altınyurt ve Muhafızgücü takımlarında voleybol oynadı. Bu süre içerisinde oynadığı takımlarla Türkiye Ligi Şampiyonluğu, Türkiye Kupası, Başbakanlık Kupası sahibi oldu.

Daha sonra Enka, Arçelik, Gaziantep Şahinbey Bld., Tokat Plevne, Türk Telekom, Fenerbahçe Acıbadem, Yeşilyurt, Çanakkale Bld. ve bir dönem Milli Takım’da antrenör olarak görev aldı. Bu süre içerisinde Türkiye Ligi Şampiyonluğu, Balkan Şampiyonluğu, Türkiye Ligi 3., 5., ve 6. lıkları yaşadı. Üzeyir Özdurak evli ve 2 çocuk babasıdır.

MALİ İŞLER

MALİ MÜŞAVİR

MUHASEBE PERSONELİ

TÜLAY TÜRKSÖNMEZ

1977 Çorlu doğumludur. Uluslararası denetim firmalarının dış kaynak kullanımı ve vergi departmanlarında çalışmış ve çeşitli kurumlarda Mali Müşavir olarak görev yapmıştır. 2015 yılı mart ayından itibaren kulübümüzde Mali Müşavir olarak görev yapmaktadır. Türksönmez, evli ve bir çocuk annesidir.

ORHAN BÜYÜKTAŞ